Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 11:59   #2090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dzieki Cori kiepsko sie czuje choć ja do marud chorowitków nie należę ale mnie rozlozył tym razem


oo to super ze kupisz Nior ciekawa jestem czy lepsz/gorszy/taki sam jak tradycyjny YSL EFC

no to mamy KWC sypańców
No ciągle gdzies czytam, że kogoś cos łąpie, modlę się, żeby i mnie nie dopadło Ale wyleżysz i będzie dobrze
A miałam pytać - jak Twoje oczęta, już nic nie wraca? Bo ja odkąd zaczęłam zmywać oczy Bi-facils zapomniałam co to zaropiałe oczy. Płyn rewelacja!


Wg KWC lepszy niźli efc klasyczny, wg Pań w S. które go używały, równiez lepszy, bo bardziej głeboka czerń, a sama coś powiem za kilka dni
A klasyczny efc powinien Ci jeszcze długo posłużyć, bo mokry jest jeszcze. Uwielbiam zapach tego tuszu, mam nadzieję, ze w Noir nie zmienili nic

A co do pudru - przetestujesz na sobie i zobaczymy, jakie będa Twoje opinie. Tylko Ola, naprawdę bardzo oszczędnie go nakładaj, jeśli nie chcesz robic za gejszę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Ja idę dziś i nie wyjdę bez Serum Tusze mam dwa nieużywane w zapasie- kupione w bezcłowym raju
Corii czyli mówisz, że Pink Design jest lepsza od tych czterech starszych?
A może wyjdziesz z innym kolorkiem, niż Esterek?
A jakie masz zapasowe tusze? Ja w sumie też mam, ale kolorowe, a te rzadko używam, na co dzień klasyczna czerń
Używałam ze starszych Artistry 2 paletek i ta wydaje mi się być lepsza pod względem konsystencji ale może to tylko moje subiektywne wrażenie
W każdym jak ktoś lubi róż i fiolet, to polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując