Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem za ładna...źle mi z tym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-10, 14:19   #56
brookeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Sluchaj, w jakims tam stopniu Cie rozumiem, bo od poczatku szkolnych lat mialam bardzo duze powodzenie i z tego tez powodu duzo ,ze sie tak wyraze -wrogow - wsrod dziewczyn czy ze starszych czy mlodszych czy rownoleglych klas. M.in za sprawa wygladu rowniez moge stwierdzic,ze mam wiecej kolegow niz kolezanek, jednakze... MAM grono najblizszych przyjaciol i sa tam i rowniez dziewczyny, na ktorych zawsze moge polegac, bo sa mi jak siostry. Widzisz, ja jestem zdania, tak jak sie tu wypowiadaly wczesniej osoby,ze to nie moze byc tylko kwestia wygladu, a rowniez i charakteru. Musisz w jakis sposob, moze nie do konca swiadomy, odstraszac tych ludzi od siebie. Wiem jakie potrafia byc panny, zazdrosne, bezczelne, suk..te. Zachowanie facetow, ktorzy traktuja Cie z gory za jakas gorsza i wychodza z zalozenia ,ze jak fajna laska to od razu glupia , tez znam! po prostu to sa tacy goscie, ktorzy czesto wiedza,ze nie maja szans i dlatego beda sie dowartosciowywac traktujac tak kobiete. Ale Ty sama powinnas starac sie pokazac od jak najlepszej strony, robic wszystko by uwydadnic swoje atuty/charakteru, kreatywnosci itd./ Jesli chodzi o ubior, to zgadzam sie, jak najmniej prowokowac wygladem, a raczej postawic na elegancje -a zarazem skromnosc. Wszystko da sie zrobic, wierz mi, nie kazdy czlowiek na tym swiecie jest zly vel zazdrosny vel napalony , sa tez ludzie bezinteresownie mili , przyjacielscy, po prostu trzeba umiec im sie pokazac z tej dobrej strony. Musisz sama wziac sie w garsc i cos z tym zrobic. Jak sie poddasz to na pewno nic nie zdzialasz. Wiem to, bo sama kiedys zwatpilam,ale wstalam i sie pozbieralam. Teraz spotykam na swej drodze roznych ludzi,ale mam najblizszych przyjaciol i rodzine i na tamtych po prostu LEJE. Wierze,ze kazdy tak potrafi ,jak tylko chce. Powodzenia!
brookeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując