Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 23:16   #158
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

mrowak- wszystkiego najlepszego dla Gabrysi!! ojj kobieto trzymaj się! u nas w okolicy też niedawno była taka tragedia... chłopiec 11 lat został bez rodziców;/

libra- nie wiem czy cię to pocieszy ale na półurodziny Kaliny zrobię ten torcik czyli jutro! stwierdziłam że nie będę czekać do 23go wysłać ci kawałek?

ice woman- a właśnie mi się wydawało że ktoś pisał że z gór jest... jak będę w okolicy to wpadnę na ciacho my częściej do Wisły jeździmy... ale ileż można jeździć w to samo miejsce

izumi- też znam ten ból... jedziesz do babci a tam tyle dobroci że się powstrzymać nie można.. ja też zawsze wracam od mojej babci większa

megi- ty połóż Igorka... niech sobie leży.. dość się w życiu nasiedzi! jak pójdzie do szkoły to będzie narzekać że nie może pospać tylko musi na lekcjach siedzieć :P

madziwnia- nie pisz mi tu o studiach bo też bym już chciała na moje wrócić... a muszę do lutego czekać... ehh i chyba podzielę los pop... będę mamą weekendową przez jakiś czas... bo chciałabym wrócić dziennie na studia a na początku semestru miałabym od poniedziałku do piątku zajęcia a dojazdy by mnie zabiły chyba.. z reszta kasy na dojazdy poszłoby niewiele mniej niż na pokój... z tego co pamiętam to Ty się wybierasz na wczesnoszkolną? ja chciałam sobie zacząć magisterkę z pedagogiki zdrowia... żeby jakoś połączyć te 2 kierunki studiów... ale to może poczekać.. bo widywanie dziecka co 2 tyg to mi się w ogóle nie uśmiecha... już wolę być głupsza niż nie widywać się z dzieckiem

yoonka- daj ankietę! podzielimy między sobą pytania i będziesz miała 1 więcej hmm a może najpierw spytam o czym ta ankieta?

ja dziś wskoczyłam na wagę... i ku mojemu wielkiemu zadowoleniu wracam do wagi sprzed ciąży... jeszcze troszkę i będę obchodzić 50kę!

ahh miałam coś jeszcze pisać ale mała co chwile płacze przez sen.. chyba ją komar użarł w główkę bo się drapie ciągle i ma 2 nibypryszcze;/ biedne moje maleństwo
machaj jest offline Zgłoś do moderatora