Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-20, 11:27   #1673
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez AguniaL Pokaż wiadomość
Mi z kolei Kosmetyczka powiedziała, że bardzo ważne jest zachowanie zalecanych odstępów czasu między zabiegami. Wytłumaczyła mi, że włosy znajdują się w różnej fazie wzrostu i dlatego ważne jest przeprowadzenie depilacji w taki sposób, aby wyeliminować każdą z wzrastających faz. Jak dla mnie brzmi to dość logicznie, bo jak ogólnie wiadomo włosy odrastają w określonych przedziałach czasu.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Aha! Ważny jest termin trzymania się 3 pierwszych zabiegów. 4 może być zrobiony w dowolnym późniejszym terminie.

Co do depilacji głębokiego bikini to należy dogadać się indywidualnie z Kosmetyczką do jakiego momentu ma wykonać depilację. Krępujące to jest faktycznie, ale za to jakie efekty
no właśnie ,tak powiedziała ci kosmetyczka,ktorej zależy na kasie i kolejnej wizycie u niej.
na chłopski rozum,każdy odrastajacy włos jest w fazie wzrostu,więc ten co zgolisz po 2 miesiącach jest w fazie wzrostu i gotowy do zniszczenia cebulki włosowej?
tu raczej chodzi o szybki efekt depilacji,nie skuteczności
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora