Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problemy z żołądkiem...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-03, 21:36   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: problemy z żołądkiem...

Cytat:
Napisane przez kimiko
czesc, gdyby chodzilo o zwyczajne wzdecia, poradzilabym dobrze zbilansowana, zdrowa diete, regularne lekkostrawne posilki, duza ilosc warzyw ( blonnik ), kefiry, jogurty, maslanki ( kultury bakterii ), spozywanie owocow osobno co najmniej pol godziny przed posilkiem, duza ilosc plynow ( woda, zielona herbata ) i siemie lniane ( ziarna najlepiej zmielin i dodawac np do jogurtow ). natomiast jesli lekarz przepisal ci leki, moze sprawa jest troche bardziej skomplikowana. ja nie wiem co to sa za leki, czy lekarz cos zdiagnozowal? skoro jednak nie byly skuteczne, moze udaj sie do lekarza jeszcze raz, albo wybierz innego? pozdrawiam
Lekarz jak lekarz kazał mi zrobic ogólne badania krew mocz itp poczym powiedział ze wyniki są dobre, przy badaniu naciskał mi na brzuch (przy leżeniu)-nic mnie nie bolało, czyli znowu dobrze...a tu ni ztąd ni z owąd przepisuje mi tabletki na m. in.aktywna chorobe wrzodową dwunastnicy i zołądka jak narazie staram sie jeśc o normalnych porach no i hamuje sie przed obżeraniem niezdrową zywnością... ale gdy tylko zauważe jakies niepokojące objawy pędem do lekarza.../dzieki za odp/
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując