Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer, groomer, salon dla psa, kota - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-04, 08:08   #1
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Arrow

Uwaga na fryzjerów!


Hej!
Nie udzielam się za często na wizażu ale ostatnie przejścia z psim fryzjerem zmusiły mnie do napisania tego wątku.
Chciałabym Was prosić abyście zanim zaprowadzicie psa do fryzjera dokładnie tego fryzjera sprawdziły. Ja tydzień temu zaprowadziłam psa do fryzjera (mam pudelka miniaturkę), pani się ogłaszała, że strzyże psy na wystawy itp... Niestety skrzywdziła mi psa! Ostrzygła go za krótko psu porobiły się koszmarne rany i muszę go teraz leczyć jest na zastrzykach. Najgorsze jest to, że po kontakcie z tą panią, iż popełniła błąd (co potwierdził również weterynarz) ta pani miała mi do powiedzenia tylko stek wyzwisk zero słowa przepraszam. Jestem zła i zawiedziaona ludzką bezczelnością bo oprócz tego że wydaję teraz pieniądze na leczenie to jeszcze piesek cierpi! Dlatego dziewczyny dokładnie sprawdzajcie gdzie zaprowadzacie pieski.
Aha mam jeszcze pytanie czy macie jakieś pomysły gdzie mogłabym zgłosić co ta pani zrobiła aby inne psy już cierpieć nie musiały?
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując