Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-26, 20:27   #25
ssnowdrop
Zadomowienie
 
Avatar ssnowdrop
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 093
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

i ja jestem, i ja!!! wczoraj pojechałam do rodziców, bo trzeba było dom posprzątać, moi rodzice założyli sobie kolektory słoneczne i w związku z tym w domu sajgon totalny- sprzątałam wczoraj z krótką przerwą na korepetycje i dzisiaj od rana

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
melduje się i ja już na nowym mieszkaniu jakoś mi tak dziwnie zobaczymy jak pierwsza noc minie
pełnoetatowa SPD

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ miał obronę - obronił się na 5

a nowy layout super! i czyżbym wypatrzyła Ciebie na zdjęciach?

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się tak czaje i czaje, podczytuje Was od dłuższego czasu, ale odwagi mi było brak żeby coś napisać .
Przyjmiecie mnie w swoje progi?
Witamy Napisz o Was coś więcej

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ogłaszam, że remont już skończony. Zostało mi jeszcze do wyszorowania drzwi, które nigdyś były oklejone okropną tapetą, a ja jej nie chciałam. Nie wiedziałam, że z jej zdzieraniem będzie tyle zachodu.


Już powiedziałam tż, że jeżeli teściowa chce cały czas zatrzymać to mieszkanie i zamierza się nie wtrącać w nasze życie, to ja tutaj długo nie zabawię. Być może nawet wróce do domu rodzinnego, ale jeszcze ten rok musze wytrzymać. Mam nadzieje, że sytuacja się wyklaruje i coś będzie wiadomo, bo nienawidze żyć w niepewności

Przepraszam, że tak namarudziłam, ale wierze, że wysłuchacie i utulicie
mam nadzieję że dogadacie się z teściową szybciutko
pochwalisz się remontem???

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
I ja też jestem!!! Nareszcie po egzaminie. Zdaliśmy Teraz czeka na mnie stos ksiązek do przeczytania. I porządki w domu
gratulacje
Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ja miałam dobry dzień aż do dzisiaj,pokłóciłam sie właśnie z małżem,walnął drwiami i poszedł na nocke a ja sie poryczałam
teściowa czaicie smsa przysłała czy pożyczymy jej 200zł kużwa 4 wypłąty mało babie i tak sie ślicznie kasa rozchodzi ze oczywiście sępy rodzinne wyczuły kredyt i konec finito już jesteśmy 150 zł w plecy a ta jedzcze wyskakuje z 200 ,chcieliśmy zamknąć debet jest kasa na węgiel tylko pytanie jak ja jej pożycze to będę zmuszona pożyczyć na życie lub nie zamykać debety bo przecież nie przeżyjemy 2 tyg do wypłaty normalnie brak mi słó miał sie ten mój ciołek ubrać i co i tyłek kasa poszła w cholere
bidulko moja zobaczysz tż wszystko przemyśli i przyzna Ci racje a teściową za totalną bezmyślność!

kashimrko- szybko do lekarza! mam nadzieje że to jakaś niegroźna infekcja i trzymam mocno kciuki żebyś szybko wróciła do zdrowia

Nadia5- wierzę, że to jednak chwilowy kryzys i wszystkie problemy miną...może szczera rozmowa z tżtem wyjaśni wiele między Wami?? oby Wam się udało znaleźć porozumienie Kochana

niniona- Tobie też wysyłam ciepłe buziaki i 3mam kciuki za Ciebie, tżta i Wasz związek... Przykro mi się czyta o Waszych problemach dziewczynki... Wiem, że każda z SPD chciałaby Wam pomóc więc zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie
aaaa i jeszcze, bardzo podobają mi się: TA, TA i jeszcze TA biżuteria
__________________
so what if it hurts me
so what if i break down
so what if this world just throws me off the edge
my feet run out of ground
i gotta find my place
i wanna hear my sound
don't care about other pain infront of me
cause im just tryin be happy
ssnowdrop jest offline Zgłoś do moderatora