Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 06:56   #66
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
z tęsknoty za Tobą zrobiłam wczoraj frytki


idę sobie kawę zaraz zrobić, bo jeszcze nie byłam, a mała już mleko wydoiła
w ogóle to tak zbierałam paragony i naprawdę przeraziłam się, ile przetraciliśmy na to, na czym mogliśmy zaoszczędzić. np. na 2 tygodnie na napoje 80 zł

w ogóle to mam znowu żeli na zapas, bo była promocja żeli Johnsons i za 2 sztuki 400 ml zapłaciłam 10 zł w Tesco

poza tym wczoraj byłam w Carrefour (wydaliśmy 130 zł w tym 40 pieluchy ) i zakupiłam jabłka, marchew mam i ugotuję małej zupę dziś i zrobię gotowane jabłko z biszkopcikiem. te gotowe słoiki nas dobiją :/ jak przejrzałam paragony to okazało się też, że dodatkowo dużo idzie na wodę dla małej- może niepotrzebnie biorę Primawerę lub Żywiec. Po prostu boję się wody z kranu do mleka jej przegotować, a tańszej też nie kupuję, bo kupuję dla niej tylko wodę, co dziecko jest narysowane w ogóle jeśli chodzi o małą jestem strachliwa .
Poza tym nie wspomnę o tym, że przez 2 tygodnie wydaliśmy na słodycze 80 zł

effie ale masz Tż'a obrotnego i pracowitego 3 pokojowe to bardzo duże jak na wynajęte ale to on już je opłaca tak długo
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2010-09-27 o 07:18
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora