Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-30, 17:51   #4570
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny Aż się sama sobie dziwię, że tyle wtrwałam Aniu, u mnie poleciały głownie nogi, których za chiny nie umiałam niczym odchudzić Nie mówie, że teraz są idealne, ale to jest własnie mój największy sukces, że mogę założyć sukienkę przed kolano bez jakichkolwiek kompleksów

Właśnie skończyłam depotowac cienie, pierwszy raz w życiu Dzięki temu mam pełną 15tkę 3 kolejne wkłady w drodze i wizytę w MACu przed sobą I wishlistę długą na kilometr

Mi też tyłek zjechał i nogi , a bardzo bym chciała cycki i brzuch.... no nic cwicze zobaczymy wyniki pod koniec pazdziernika


Depotowanie jest fajne

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Zaczynam się stresować o VV. Nie czekam, aż pojawi się w sklepie, bo pracuję do 3, więc o 4 uda mi się dotrzeć do sklepu, a się boję, że może być coś "sold out" a wtedy zacznę krzyczeć! Zamawiam ze strony
Nie biorę tylko Wrong Spell Lipglass, Violetta Lipstick, Briar Rose Beauty Powder, Brash & Bold Pigment, greasepait'ów, Sinister Lipstick, Her Alter Image es.
Myślę nad: Dark Deed Lipstick, Vainglorious es

A całą resztę... biorę

Mogę zamówić Wam coś z tej kolekcji, więc jak ktoś coś chce, to pw Tylko jest jedno ALE: wcześniej musicie mi kasę wysłać, bo wydam na tą kolekcję tyle, że mąż mnie nie pochwali No i
Chyba muszę zobaczyc co jest w tej kolekcji, bo zupełnie jakoś nic mnie nie powaliło na kolana i nic nie pragne, a tu taki szał!!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
n

Kurcze ostatnio czytałam o Dukanie i jego negatywnych skutkach... ale może czas by w końcu pójść na dietę... kusisz tymi odchudzonymi nogami...
Dukan nie jest zdrowy ( cholesterol!!!!! ), obciąża bardzo nerki, więc jesli masz jakies problemy, to odradzam. A tak poza tym to spoko, chudnie się i naprawde widac efekty
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora