Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 19:46   #4335
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Bierzesz coś na to przeziębienie? Dużo osób teraz choruje, odpukać ja na razie się 3mam, ale gardło zaczyna mnie piec
Biorę, biorę. Wczoraj wieczorem wypiłam theraflu i się dziś rano nie mogłam dobudzić, bo na mnie o działa jak środek nasenny oprócz tego syropek z cebuli, witamina C, a dziś dokupiłam aspirynę, żeby brać w ciągu dnia (a theraflu tylko na wieczór) i TŻ mi siłą syrop na kaszel wcisnął, więc jestem tak nafaszerowana lekami, że bardziej się nie da

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
to lecz się kochana czym prędzej zeby Ci się nie pogorszyło
Leczę się, leczę Jutro przesiedzę cały dzień w domku, ale w niedzielę znów mnie czeka poprowadzenie 2 godzin zajęć, więc mam nadzieję, że już mi będzie lepiej po tak intensywnej kuracji.

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!
Nie dajcie się, walczcie o swoje. W razie czego wystarczy zasugerować delikatnie, że zrobicie jej antyreklamę
Ja po tej historii z kwiatami w kościele przy każdej możliwej okazji robię wszystko, żeby baba straciła klientów Ostatnio opowiedziałam całą historię mojej fryzjerce, która na bank rozpowie to dalej

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
mam troche papierkowej roboty na początku musze dzienniki uzupełnić i wszystko sobie dobrze rozpisać pioseneczek poszukać no i do angielskiego się przygotować przygotować obrazki i pomoce
To standard niestety, że jak się prowadzi zajęcia to pierwszy rok jest najgorszy, bo trzeba wszystkie materiały od początku przygotować, ale za to później można przez kilka lat bazować na tych samych materiałach

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
ojciec to nawet szeptem mówi jak Roki śpi


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
No to do lekarza marsz, nie ma żartów...
Do lekarza to się nie kwalifikuje, bo raczej nie zapisze mi nic więcej poza tym co już sama łykam

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Ale niektorzy to maja szczescie!
Uprzejmie prosi sie Moderatora lub nawet samego Zlosliwca o wstawienie tu nowego emotikonka - mega zazdrosnika!
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora