Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krzywe nogi cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 09:54   #18
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
Witam kochane ^^ ja rowniez mam krzywe nozki walczyłam dzielnie zeby łydki umiesnic i jakos to zatuszowac ale kiepsko mi idzie :/ co tu duzo mowic poddalam sie :P ale od poniedzialku ruszam od nowa ^^
Witam
Dobrze działa bieganie. Ostatnio codziennie chodziłam biegać przed zaliczeniem z biegów na wf-ie i efekt był większy niż po roku ćwiczeń! Tylko biegałam około 3-5 km dziennie ;D Uparcie.

Cytat:
Napisane przez effcia87 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciesze sie ze wreszcie znalazłam tyle cennych informacji na temat oferowanych zabiegów/operacji aby na zawsze pożegnac sie z problemem krzywych nóg,który dreczy mnie odkąd tylko pamiętam. Chciałabym nawiązać kontakt z ekler -jestem zachwycona widokiem twoich 'nowych' nózek. Jak dla mnie bez dwóch zdań sa idealne Ja również powaznie myśle o implantach łydek,wybrałam sie nawet na wizyte do krakowa do ars-medica do dok Ciesińskiego(czyli do yego samego który Tobie robił implanty) Konsultacja u pana doktora odbyła sie błyskawicznie-gdyby nie to,ze zasypywałam go pytaniami-to myśle,ze w ogóle nic bym sie nie dowiedziała. Podejscie do pacjenta tragiczne! Poprosił abym pokazała nóżki-i teraz uwaga! bez zadnych pomiarów!!! ocenił wielkosc implantu jaki bedzie dla mnie idealny! Stwierdziłam ze moze jest na tyle profesjonalny,ze nie potrzebuje miar ale nic bardziej mylnego... W pewnym momencie chyba juz znudzony moimi zapytaniami zamknał moja karte i odłozył na bok-dajac do zrozumienia ze wizyta dobiegła końca. Nie dałam za wygrana jednak i drazyłam temat samego zabiegu, ewentualnych komplikacji itp. jednak niechetnie odpowiadał na pytania. Za to w sposób najbardziej dokładny opisał mi sposoby płatnosci za zabieg Nie kwestionuje jego umiejetnosci-ale ostatnecznie zniechecił mnie swoja postawa. Po odbytej wizycie, 100zł mniej w portfelu i zadnych nowych informacji dotyczacych zabiegu. Jak to powiedział pan doktor-cytuje: ' przyjedza pani w umowiony dzien, przeprowadzamy zabieg i tyle w tym temacie'. Po pewnym czasie pozwoliłam sobie zadzwonic do pani Menager doktora Ciesińskiego, po wrótce naswietliłam obraz wizyty ale usłyszałam ze pan doktor juz tak ma- co kolwiek to miało znaczyc. Jednak zapewniła,ze jest bardzo dobrym plastykiem-a jezeli chodzi jeszcze o łydki to najlepszym w polsce. Co do wymiarów implantów to zdziwiona ze doktor nie wykonał zadnych pomiarów na konsultacji ale szybko stwierdziała ze mam sama wykonac pomiary w domu i wysłac im mailem! Ostatecznie zrezygnowałam z zabiegu u doktora Ciesińskiego. Rozpoczełam poszukiwana innego chirurga plastyka specjalizujacego sie w takich zabiegach jednak bezskutecznie. Od wczoraj przegladajac forum na nowo narodziła sie nadzieja, szczególnie prosze o kontakt ekler. Chętnie dodam zdjecia swoich kończyn. Będę tu zaglądać. pozdrawiam...
Jestem zaskoczona postawą tego lekarza!Mógłby się trochę wysilić skoro wizyta kosztuje 100 zł. Zrozumiałabym gdyby była bezpłatna ale 100zł!
A próbowałaś już ćwiczeń? Zanim te implanty....


Dziewczyny czy Wy będziecie sobie może kupowały kozaki na zimę, takie, żeby spodnie w nie włożyć?
Ja myślę o kozakach za kolano, ale nie wiem czy to nie podkreśli jeszcze bardziej wady?

I wracam do poprzedniego pytania: Była może któraś z Was u ortopedy?
i może mówił coś Wam o wkładkach na szpotawość?
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując