Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krzywe nogi cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-04, 10:52   #26
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez effcia87 Pokaż wiadomość
Byc moze dok Ciesinski to wspaniały chirurg ale jakos mnie nie przekonał.. Co do ortopedy równiez byłam ale usłyszałam,że no fakt krzywe nózki ale nie poleca zadnych operacji ze wzgledu na mozliwe komplikacje.Mimo wszytsko jestem skłonna do przeprowadzenia zabiegu. Co do kozaczków to równiez tak myślałam ze buciki za kolano rozwiąza problem i zakupiłam w tamtym roku sliczne długie kozaczki w Quazi, jednak z moja krzywizna O kompletnie sie nie sprwdziły i buciki jak i sukienka która zakupiłam w ten sam dzień, leża do dnia dzisiejszego....
ekler tez nie byla zadowolona zbyt z jego podejscia do pacjenta ledwo mogla o co kolwiek wypytac ;/.Malo tego jedna lydke zrobil jej ciut inna -caly czas sie upieral ,ze wyglad sie zmieni i beda jednakowe (nie wiem jak jest obecnie), no i z tego co wiem zalozyl jej zbyt male implantyu ...jednym slowem zbyt sie nie wysila. Ja kiedys mialam zabiegi w lodzi i tam jeden lekarz byl podobny koszmar ,potem trafilam na innego w tej samej klinice gadula jak nie wiem co ale wychidzilam z nabita glowa informacjami i wszystko wiedzialam i to sie ceni -wiec cie swietnie rozumie.Bo po takiej konsulatacji czlowiek czuje sie jakby lekarzowi zalezalo jedynie na pieniadzach .A to ,ze kazano ci zrobic samej pomiary -litosci nawet brak mi slow aby to komentowac . Caly czas sie zastanawiam nad tym zabirgiem narazie nadal walcze z umiesnieniem lydek jesli nic nie ruszy bardziej to jedyne co mi pozostaje to taki zabieg ja myslalam nad klinika w Warszawie La perla podobno tam tez robia implanty .

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
Witam kochane ^^ ja rowniez mam krzywe nozki walczyłam dzielnie zeby łydki umiesnic i jakos to zatuszowac ale kiepsko mi idzie :/ co tu duzo mowic poddalam sie :P ale od poniedzialku ruszam od nowa ^^
nadal walczysz???ja tez i czasami mam juuz takie chwile ,ze mowie sobie ,ze chyba nigdy nie osiagne celu.Jakie teraz cwiczenia wykonujesz bo pamietam cie z watku pokaz nogi

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Sama bym sobie kupila kozaki za kolano,ale skróci mnie to, a jestem bardzo niska
Ja mam zalecenie od lekarza, zeby plywac na stopy() i kregoslup, i ciekawa jestem czy na nogi tez to jakos moze zadzialac.
co do kozaczkow to ja kupilam trzy pary takich marszczonych i powiem wam ,ze ladnie tuszuja niedociagniecia jak sie wyrobie z czasem to postaram wstawic fotki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując