Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-10, 11:39   #892
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Lepiej skończyć kursy czy wybrać sie do szkoły?

Cytat:
Napisane przez sandra201 Pokaż wiadomość
oczywiście na kosmetykach, które oni mają w sprzedazy, czyli Make Up Studio, było nas 8 osób, bardzo miłe babki, z niektórymi mam do tej pory kontakt, ale nieważne.
Najpierw wizażystka opowiadała o rodzajach skóry twarzy i o samej skórze, nie pamiętam jej imienia już niestety, ale była bardzo pomocna, oczywiście przedstawiła jak wygląda przygotowanie cery do makijażu, co później powtórzyłyśmy na sobie, dobierając się w pary, omówiła analizę kolorystyczną, zwracając uwagę na podział na pory roku, omawiała kamuflowanie twarzy, i mieliśmy zrobić dwa makijaże dzienny i przejście z dziennego w wieczorowy, to był pierwszy dzień.
Drugi dzień: ćwiczyliśmy malowanie kobiet dojrzałych, 3 makijaże dzienne, 1 wieczorowy z naklejaniem drobinek na twarz i rzęs - kępek, żałuję że nie było naklejania sztucznych rzęs wachlarzowych, bo nie było czasu, ale na każdym kursie inaczej to wygląda - kumpela u nich była pół roku po mnie na kursie i zdąrzyli, to chyba zależy od grupy, był ślubny makijaż, a w trzeci dzień musiałyśmy wykonać jeden makijaż, ja akurat robiłam dzienny, to zaliczało kurs, ale słyszałam że z tym jest różnie...czasem zaliczają bez robienia makijażu...tylko sprawdzają wiedzę. Ale polecam
Dziękuje Sandro
Uspokoiłaś mnie,bo naprawdę nie wiedziałam czy zdecydować się na ten kurs,ale teraz rozwiałaś moje obawy za co jestem bardzo wdzięczna.
A tak szczerze... poza Tobą nie znalazł się nikt chętny żeby opisać jak wygląda taki kurs,wszyscy piszą ogólnikowo,a konkretów żadnych.
Mam tylko jeszcze jedno pytanie-były modelki czy malowałyście tylko siebie?
Pozdrawiam
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując