Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 05:22   #2138
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie Larissa, ale mnie tez zainteresowały i sobie pogooglałam

http://www.euyansang.com/index.php/p...bak-foong-pill


Key Ingredients: Radix Angelicae Sinensis, Cortex Eucommiae, Cortex Cinnamomi, Folium Artemisiae Argyi, Rhizome Corydalis, Radix Astragali, Radix Ginseng, Radix Paeoniae Alba, Radix Polygalae, Semen Sesami Nigrum, Fructus Amomi, Faeces Trogopterori, Cornu Cervi Pantotrichum, Rhizome Ligustici Chuanxiong, Rhizome Atractylodis Macrocephalae, Poria, Rhizome Cyperi, Herba Leonuri

dziekuje Ishikawa za podanie strony, skladu i w ogole calej reszty.
Do dziewczyn ktore maja bolesne miesiaczki polecam Wam tez taki chinski sposob...picie kompotu z imbiru. Tylko ze to trzeba reguralnie, codziennie pic i codziennie gotowac swiezy. Jeden korzen imbiru dokladnie myjemy, nie obieramy ze skorki, kroimy na plasterki, wrzucamy do garnka i zalewamy woda, gdy woda sie zagotuje potem jeszcze gotujemy okolo 10 minut na malym ogniu. I gotowe, pijemy w kazdej chwili gdy chce nam sie pic, lub pomiedzy innymi napojami, woda, herbata itp. Jak ktos nie lubi troche cierpkiego smaku takiego kompotu mozna dodac lyzeczke miodu na szklanke, a jeszcze lepiej czarny badz czerwony cukier ktory tez jest bogaty w rozne skladniki dobre dla nas kobietek.
Mozna tez jesc imbir marynowany, taki jak podaja w restauracjach sushi, ten ktory je sie pomiedzy kolejnymi rodzajami sushi dla zneutralizowania smaku w ustach...taki imbir tez jest bardzo zdrowy.
Przepraszam za odbieganie od tematu mialo byc o sposobach azjatek na piekna cere, a tu tak troche o czym innym sie rozpisalam, ale moze komus tez to sie przyda
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując