Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-13, 13:08   #1990
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
ale kto tu napisał, że konsultantki były zgorszone dzieckiem? nikt.
ale jeśli życzysz sobie równego traktowania kobiet w ciąży i z dziećmi, to nie wymagaj specjalnego ich traktowania. równouprawnienie oznacza, kobieta z dzieckiem i kobieta bez dziecka jest w sklepie tak samo obsługiwana.
przecież nikt nie musiał pisać że ktoś był zgorszony... napisałam to od siebie... nie czepiajmy się słówek, przecież nie muszę się odnosić bezpośrednio do tego co powiedziała moja przedmówczyni, opisywałam zjawisko ogólne...
wybacz ale mi chodziło o to, że kobiety z dziećmi często są traktowane jak trędowate, a też im się od życia należy trochę prawda? i nie kłóćmy się o to - z opisów dziewczyn wynika że ich dzieci są wychowywane dobrze i z należytą uwagą. A to że dziewczynka się umaziała kosmetykiem.... testery po to są... to dziecko, im się zdarza umaziać od czasu do czasu... i nie widzę powodu żeby robić o to jakąś awanturę na forum...
Cytat:
Reaguję na to agresywnie, bo niestety widuję masę odpicowanych mamusiek, dla których ważniejsze jest nałożenie tapety niż wytłumaczenie dziecku co i jak.
na szczęście takiej nie widziałam, za to z chęcią zobaczyłabym jak Pani Sephorzanka zajmuje się czyimś dzieckiem - przecież to nie chodzi o to żeby robić przedszkole w Sephorze, co tej pani ujęło, że zajęła się przez 10 minut dzieckiem? może lubi dzieci, ma z nimi dobry kontakt a córa Agool wyrośnie im na kolejną klientkę

i zgadzam się z Agool - zakończmy ten temat bo to nie miejsce i poza tym po co się kłócić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-10-13 o 13:10
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora