Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-13, 14:20   #335
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Jak pisałam wcześniej kupiłam sobie puder sypki,matujący-muszę przyznać rewelacji nie ma,choć nie jest źle,ale u mnie długotrwale nie działa.Nakłada się łatwo,ma dość ładny zapach,ale mam wrażenie,że musiałabym kupić jeszcze ichny podkład matujący,żeby był efekt.Mam również tusz spektakularne zagęszczenie rzęs.Z tą spektakularnością byłabym ostrożna,chyba,że ktoś nakłada 4-5 warstw,ale tusz się trzyma,rzęsy ładnie wyglądają nawet po dwóch warstwach.No i błyszczyk.Uwielbiam nakładać na usta coś,co pachnie,a kobo mmm sam zapach zachęca do używania.Mam 115 forest fruits.W słońcu ładnie się mieni,daje ustom blask,no i co najważniejsze nadaje kolor.Nie przepadam za szminkami więc kupuję błyszczyki,niestety żaden do tej pory mnie nie zadowolił,a kobo spełnił warunek.

W tuszach najfajniesze ejst to, że nie kslejają rzęs... a im więcej nałożysz warstw tym wyraźniejszy i bardzije spektakularny efekt :P Ja z tuszu jetsem bardz zadowolona
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując