Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 13:35   #15
Iwa021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez dziubek66 Pokaż wiadomość
Iwa! Super, że rozpoczęłaś nowy wątek. Chyba raźniej być w grupie ludzi, którzy na minusie mają mniej więcej tyle samo.
Przyłączam się! Jestem już po dwóch tygodniach tej diety. Zaczęłam trzeci!!! i czuję się świetnie! Waga spada! powoli ale do przodu.
Wsparcie weteranek jest potrzebne, ale ich wyniki wywołują zazdrość. U mnie efekty już widać. Mieszczę się w spodnie, w które przed dietą nie wchodziłam. To super mobilizuje. Pozdrowionka!
Niech Dukan będzie z nami!
Witam Witam

ŁałJestem w szoku

Widze że nie tylko my zaczynamy przygode z Dukanem.
Dziubuś gratuluje twojego małago a zarazem dużego sukcesuJak myknie na dwu cyfrową liczbe to pewnie mobilizacja wzrośnieMam nadzieje że za niedługo sama sie przekonam jak to jest

Witam serdecznie nowe dukanki i mam nadzieje że razem zwalczymy nadmiar tłuszczyku
Ja diete dr.dukana zaczełam dzisiaj i mam zamiar sie trzymac jej aż do osiagniecia celu czyli 85 kg

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Diubek powiedz mi czy mięsa pieczone w rękawie do pieczenia bez tłuszczu są dozwolone??I jakich używasz przypraw??Bo teraz nie jestem pewna
Iwa021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując