Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suknia ślubna z muślinu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-22, 17:11   #1030
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

ale Wam zazdroszczę, że teraz szykujecie się do ślubu.... przeczytałam cały Wasz wątek - jak ja brałam ślub - już prawie 1,5 roku temu - a czuję jakby to było wczoraj - to szyfonowa suknia (jakoś nie cierpię słowa muślin) była nie do pomyślenia - 2 lata wcześniej panowała moda na obficie zdobione bezy, a jak w jednej jedynej firmie znalazłam w katalogu suknię z szyfonu to babka w salonie powiedziała że takich skromnych zwykłych kiecek nie zamawiają, bo Panna Młoda powinna wyglądać jak Panna Młoda, a nie jak Zosia z Pana Tadeusza w koszuli nocnej....

wbrew wszystkim nie dałam za wygraną. TZta poznałam na kursie tańca i przetańczyliśmy ze sobą coraz bardziej zaawansowanie prawie 4 lata. Mimo to pierwszy taniec nas stresował strasznie, mimo, że rodzinka niemal pospadała z krzeseł...

tu myślę że mogę Wam pomóc w niezmiernie istotnej kwestii fruuuuuu: D szyfon jak najbardziej fruuuuu......... tylko że fruuuu może osłabić podpinany tren.... jako dowód wklejam link do filmiku - taką miałam suknię - może ciut mniej wydekoltowaną.... miło powspominać.....

http://www.youtube.com/watch?v=gRadNvKv05s

z 17 metrów mikroszyfonu (3 warstwy) + 3 metry miękkiej jedwabnej podszewki- zero sztywników, kół itp - nie mogłam uwierzyć jak jest lekka - po złożeniu mieści się w pudełku po butach.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując