Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:50   #1512
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
moje zamiłowanie do eksperymentów zaowocowało połączeniem bb creamu i minerałów. Rano nałożyłam skin food mushroom i stwierdziłam, ze jednak jest za różowo i zamiast jak zwykle pudrować delikatnie czymś transparentnym (niestety SF wywołuje u mnie świecenie, z którym nigdy nie mialam problemu) omiotłam twarz odrobiną podkładu edm o-glo w kolorze fair neutral, za pomocą pędzla kabuki. Myślę, ze to ważne żeby podkład był mało kryjący i nałozony w małej ilości. Efekt? Cudowny! Matowa, gładka skóra w kolorze jaki chcę, dodatkowo do tej pory wszystko wygląda jak po nałożeniu! BB cream znacznie przedłużył trwałośc edm, a edm nadało idealny kolor. Polecam eksperymenty!

ja też dzisiaj eksperymentowałam z minerałami + bb ale średnio mi to wyszło, może dlatego, że użyłam lumiere w fomule FF a ona jest jednak trochę kryjąca, ale przynajmniej się nie błyszczę mam wrażenie, że po elemondżku też się jakaś taka różowa robię, ale dopiero po jakimś czasie, zaraz po nałożeniu jest idealnie...
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora