Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 20:41   #3374
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
No widzisz.. Nie sądziłam, ze toto to numer koloru
A róż polecam.

Co do henny niedawno sama chciałam użyć jej ale na rzęsy by nie malować.. Chociaż naturalnie mam ciemne, aczkolwiek chciałam żeby były bardziej wyraziste i ładnie wyglądać bez makijażu przy TŻ Ale jakoś, sama nie wiem czego, zrezygnowałam z tego pomysłu. Chyba się troche bałam
miałam henne na brwi i rzęsy, i powiem ci ze o ile na brwi jest rzeczywiscie efekt, to na rzesy widac cos dopiero jak sie jest blondynka albo ma po prostu jasna oprawe oczu (czyli długie, ale jasne rzesy albo długie rzesy o jasnych koncówkach. przy ciemnych rzesach nie ma w sumie róznicy. jest to własciwie logiczne - przeciez henna nic nie wydłuża, a jedynie przyciemnia. wiec jesli masz ciemne natury rzesy (nie mowie tu o jakiejś czerni, ale po prostu nie sa blond) to nie polecam henny na rzęsy, bo jej najzwyczajniej w swiecie nie widac

btw, byłam dzisiaj u manikiurzystki, mam piekne, nowe, akrylowe paznokcie w kolorze bloody red - babka powiedziała ze tylko taki kolor nadaje sie dla dziewczyn z tak sino białymi dłońmi jak moje
little witch jest offline Zgłoś do moderatora