Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-28, 22:50   #3613
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

hej witajcie kobiety i zakochany mezczyzno)))(a moze jest Was wiecej, tylko sie ukrywacie.) Podczytuje Was dukanowcy od maja i przebrnelam przez wszystkie watki, od 1 do 16, w miedzyczasie bedac na diecie. Nawet w 9 lub 10 watku cos tam pisalam, ale nikt mnie nie pamietaUdalo mi sie schudnac ok 18 kg, musze jeszcze z 10 przynajmniej stracic, ale spokojnie, nie bede panikowac. Obecnie przezywam zastoj, ale dukanie dalej lub dukam i predzej czy pozniej sie doczekam. Niestety na poczatku nikt sie nie zachwycal efektami mojej kuracji, ale po tak dlugim czasie juz zaczynaja ludziska zauwazac, a garderobe tez powoli wymieniam. Mam 176 cm i waze 82kg, a rozmiar zmniejszyl sie z 18-20 na 14-a czasem 12 ale jeszcze nie. Do tego jestem grubokoscista, wiec nie wygladam na tyle kg. Mialam nawet takie jedne spodnie prawdy, rozmiar 18, ktore byly na mnie za ciasne, chcialam je wyrzucic, schudlam, byly dobre, potem schudlam jeszcze i spodnie w koncu wyrzucilam, ale z zupelnie innego powodu- gdyz sie w nich topilam. To kolejny dowod na to, ze ta dieta jest super i dziala. Jestem na niej prawie pol roku i zauwazylam, ze przed dieta nie jadlam, tzn nie zarlam tak duzo jak teraz. A w dietach nienawidzilam uczucia glodu, oslabienia i znuzenia. Tu jest super. Ciesze sie, ze Was znalazlam. Pozdrawiam goraco))))
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora