Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-31, 14:02   #3902
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak ja ja kupie ale wyobrazcie sobie ze idac po drodze znalazlam odzywke ds garniera kakao i kokos ktorej nie ma w pl ze kompletnie zapomnialam o plukance i pognalam do domu pochwalic sie dziewczynom na forum okazalo sie ze ma swietny sklad
a ta plukanke malinowa kupie po swietach fakt mala butelka prawdopodobnie starczy na dwa razy raz sie zyje moze okaze sie dobra bo mi zazwyczaj nie pomagaja te domowe plukanki
jak kupie uzyje zdam relacje bo i na wlosowym dziewczyny napewno sa ciekawe jaka ona jest
Na odwyku od zakupow kosmetycznych jedna dziewczyna ma juz od jakiegos czasu te plukanke - niestety nie pamietam nicka, ale mozesz tam spojrzec i zapytac jak jej sie uzywa.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Caskada, mówiać po świetach masz na mysli teraz te dni? bo jak tak to się wstrzymam aż do czasu Twojej opinii nie powiem-kusi ta płukanka ale 150ml to moze starczy na wiecej niz 2 razy wiesz jak się ja stosuje? jakie proporcje z wodą? a co to za wątek włosowy?
No wlasnie nie rozciencza sie tej plukanki dlatego moim zdaniem z finansowego punktu widzenia sie nie opyla , ale z drugiej strony ocet ktory nie smierdzi ... marzenie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora