Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-02, 20:05   #1724
doris08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitianka Pokaż wiadomość
witam, ja jestem z lublina i robiłam sobie kurs przedlużania i zageszczania rzęs metodą 1:1 odbył się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. kosztował 400zł i trwał 4h, najpierw część informacyjna, teoretyczna, potem przez prawie 3 godzinki pierwszy zabieg na wlasnej modelce Uważam, że kurs jest warty polecenia, bardzo miła kobieta prowadząca Pani Agnieszka G. (jednoczesnie moja nauczycielka w studium kosmetycznym) osoba pełna profesjonalizmu!! Polecam w stu procentach. Certyfikat posiadam od ok 3 tygodni a na rzeskach juz sporo zdązylam zarobić więc warto! i sama przyjemność
A co do wszystkich produktów które są potrzebne do przedłużania i zageszczania rzęs, to ja wybralam firmę Secret Lashes. Zakupiłam wszystkie niezbedne rzeczy na targach kosmetycznych SALON JESIEŃ 2010 w W-wie. Dostałam -15% zniżki i jestem bardzo zadowolona, wszystko (3xworeczki z rzęsami, odtłuszczacz-primer, klej, 2xpęsety, patyczki, remover do sciągania sztucznych rzes,) kosztowało mnie ponad 230zł i bardzo się cieszę że akurat trafiłam na te targi ze zniżką bo normalnie na stronie internetowej Secret Lashes kosztowało by mnie to wszystko conajmniej 100zł wiecej kolejne takie targi beda chyba w katowicach i łodzi w listopadzie !

Mam nadzieje ze troszke pomoglam tym, których to interesuje a nie wiedzą co i jak ))buziaki
Witaj.Zainteresowało mnie to co napisałaś-powiedz proszę co radzisz mi zrobić-kupić najmniejszy zestaw za ok 500zł Secret L czy pojedyncze najpotrzebniejsze rzeczy na targach w Katowicach -tylko że ja nie wiem co jest potrzebne i niezbędne,np.jakie długości i grubości rzęsek i.t.d aaa i jaki klej się u Ciebie sprawdził
doris08 jest offline Zgłoś do moderatora