Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2008 ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-06, 18:32   #1950
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

spóźnione ale szczere życzenia dla Karolinki i Katakon !

widzę że dużo chorowitków mamy na wątku dla wszystkich zdrówka

hela widzisz jakie masz mądre dziecko swoją drogą ja chciałam się wybrać z Igrokiem do dentysty ale bardzo się boję że on nie będzie chciał współpracować no ale trzeba spróbować może akurat

będę musiała pomyśleć o tym karnecie godzinowym może u nas też coś takiego jest mamy fajne prywatne przedszkole bardzo blisko ale mój bardzo się boi jak jest gdzieś na nieznanym gruncie przez pierwsze 30 min tam gdzie są dzieci i będzie ciężko ale będę z nim chodziła raz na jakiś czas teraz żeby zacząć przyzwyczajać a druga sprawa o która się bardzo boje to choroby Igor wszystko łapie no i ja od niego a wiecie jak jest w przedszkolu i nie wiem czy nie przeczekać żeby poszedł do przedszkola jako 4 latek maleństwo będzie miało wtedy roczek to już też inaczej jak będą zarazki do domu przynoszone
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując