Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-17, 07:16   #2577
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ja_717 Pokaż wiadomość
Witam mam bardzo wazne pytanie . Zawsze chodzilam do p.Andrzeja z Broadway w Magnolia Park tylko ze on juz tam nie pracuje czy zna moze ktoras z Was Go i wie gdzie moze pracowac bardzo prosze o odpowiedz. z gory dziekuje i pozdrawiam Aska
Dobry fryzjer w Broadway'u? Nie wierzę... No tak, ale on już tam nie pracuje... Wydaje mi się, że ktoś kiedyś o nim pisał w tym wątku, spróbuj przejrzeć trochę starszych postów.
Ktoś wyżej chwalił Hair Coif w Magnolii. Nie polecam!!! Zdarzało mi się tam zajrzeć parę razy na podcięcie grzywki i raz na balejaż (dawno temu, zanim odkryłam Anie z Kwiskiej), ale teraz omijam szerokim łukiem. Balejaż jak od osiedlowego fryzjera, po prostu jasne paski na włosach, z tyłu głowy niedorobione (spod warstwy balejażu wyłaziła przy każdym ruchu głową ciemna plama moich naturalnych włosów), fryzjerzy zmieniają się tam chyba co miesiąc. Do tego są niechlujni, łażą w brudnych ciuchach i butach a za pazurami metr ziemi i stary. Może to nie jest najistotniejsza sprawa u fryzjera, ale jak widzę taką osobę, to jakoś nie wierzę w jej profesjonalizm i dbałość o klienta, poza tym po prostu mnie odrzuca
Z sieciówek polecam tylko Berendowicza - pracują tam te same osoby chyba od 2 lat, podejście do klienta jest ok, prowadzą archiwum klientów i zapisują, kto co miał robione, żeby wiedzieć następnym razem. Byłam parę razy, moje koleżanki też i zawsze byłyśmy zadowolone
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując