Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-18, 10:35   #3240
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

stokrotka
tak pracuje w weekend
no cos ty ladnie ci w tych ciemnych!!!!ale faktycznie trzeba sie przyzwyczaic ,ale ja dalam rade a zawsze bylam blondynka wiec i ty dasz no chyba ze juzn faktycznie nie bedziesz sie sobie podobac to wtedy wiadomo
o nie wiedzialam ze twoj tz jakas szkole robi .

odnosnie tych ciec to powiem wam ze ja sie nawet ciesze ze obetna troche te dodatki (sorry jesli ktoras uraze .)ale chodzi mi o tych ktorym to wlasnie nie chce sie isc d pracy bo po co skoro panstwo im za wszystko placi .tez bym chetnie posiedziala w domu i pozajmowala sie malym ale zwyczajnie mnie na to niestac i nie mam innego wyjscia i wkurzaja mnie tacy ktorzy nic nie robia a kasy maja tyle co ja albo i wiecej bo na wszystkie strony kombinuja i te wszystkie dodatki zgarniaja .
najlatwiej jest pozabierac tym co pracuja w sektorze panstwowym a co ,tylko gdybysmy my nie wiadomo ile zarabiali!Kurde juz nam w zeszlym roku zabrali ,teraz to zarabiamy juz duzo duzo mniej ,3 lata temu mialam o 700 e wiecej niz teraz a oni jeszcze chca mi zabrac ,ja sie tylko pytam z czego ?!!!!!kurde czlowiek pracuje i soboty i niedziele i swieta wiadomo jak to szpitale i tym podobne instytucje a oni maja nas gdzies i tylko nam sie obrywa .....sorry ale wkurzylam sie .....
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-11-18 o 10:40
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora