Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-23, 20:02   #2035
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Silje331 Pokaż wiadomość
witam wszystkie dziewczyny!
wczoraj robiłam brwi i jestem załamana - miały byc jasne i naturalne a są na pół twarzy i czarne jak węgiel, prze czym mam jasne wlosy i karnacje! i smaruje je caly czas jakims kremem ale jak były wczoraj tak sa czarneeee!! a jutro mam iść do pracy i nie wiem jak przez to przebrnę. czytalam tu kilka opinii, że niektorym osobom barwnik nie zjasniał i to jest dla mnie jakiś koszmar. wiem że to trwa kilka dni i nie wolno stosować na makijaż zadnych kosmetyków kolorowych ale to jest nie do zniesienia. co mam zrobić jeśli barwnik nie zjaśnieje? jakies nowe pomysły? może jakieś specjalista zna techniki rozjasniania bez zbędnej ingerencji w skórę właściwą. jestem przerazona i zdesperowana! acha, powiedziano mi również że brwi nie będą takie szerokie, ze po kilku dniach dniach skóra wroci do wlaściwej formy i będą węższe - czy rzeczywiście tak się dzieje? no przeciez nei moge taaak wygladać? .... a miało być tak pięknie

Ja też miałam ten sam problem , brwi wyszły czarne jak smoła nawet gdy po tygodniu wszystko się zagoiło i kolor pozostał "powiedzmy" w 40% to i tak wyglądałam jak cyganka. Brwi były kosmiczne w ogóle do mnie nie pasowały miałam nawet zmienić kolor włosów ale ostatecznie zdecydowałam się zmienić kolor brwi i tak też zrobiłam. Po 3 tyg poszłam na korektę (z ciemnych szarych) i Pani zrobiła mi całe brwi od początku używając jasnego brązu wówczas kolory jakoś się tam pokryły wymieszały z początku był to taki błotny kolor a potem znormaniało i teraz jest juz prawie ok ale przez kolejne 3 tyg zanim to jakoś zaczęło wyglądać przykrywałam brwi tym samym podkładem co twarz i wykańczałam całość pudrem.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

opuchlizna zejdzie na 100% tylko trzeba poczekać ale Twoje brwi Silje331 nie są takie ciemne jak widzę na załączonym zdjęciu, także nie musisz tak panikować.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was kończyła może szkolenie w Centrum Szkoleniowym New Look ? Jestem zainteresowana, ponieważ widzę że coraz więcej dziewczyn jest zainteresowanych tym zabiegiem a ja z chęcią nauczyłabym się czegoś nowego.

Czytałam o nich dużo pochlebnych opinii dlatego zdecydowałam się na szkolenie w new look zaczynam w ten piątek, także wrażenia bedę mogła opisać w następnym tygodniu
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora