Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-24, 12:25   #1523
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, to Ty z nią nie dyskutuj, tylko rób swoje. na jej teksty odpowiadaj krótko: jedziesz z nami?- nie. dlacego? bo nie mam ochoty. Bez dyskusji, rozciagania w nieskonczonosc. jak tz jest za nią, to nic nie wskórasz. jak cie obraza, mozesz powiedziec, ze sobie nie zyczysz i żeby wyszła- prosto z grubej rury. Co zrobi tz? obrazi się? zostatwi Cie? wątpie. Bedzie moze cos gadał. Powtarzasz mu, twoja matka mnie obraza, nie bede tego słuchac. Koniec. bez płączu, rwania kudłów. Bedzie tak zszokowany, ze szybko przyzna Ci rację

Mój nie wkładał spodni i skarpetek do brudów. Wrzucałam mu je wiec do szafy na najnizsza wolna polke. Któregos dnia skonczyły mu sie czyste ciuhy. Wsciekl sie strasznie, ale powiedziałam mu: chcesz czystcyh rzeczy? wkładaj je do kosza. Jak reka odjął. Nie trzeba od razu wszystkiego zostawiac na wierchu, mozna fortelem nie zebym była złosliwa, ale ile razy mozna mowic?

paulcia, a moze za mocno zwiazujesz włosy, że się tak z tyłu poszarpały?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

agatau, przy tej długosci, 8cm robi różnicę, uwierz, chociazby przy wiązaniu ogonka. Wciąz musze wiązac dosc nisko, bo mi uciekają inaczej. A mnie najładniej jak mam wysoko kuca

--
babcia mnei namówiła na ten cały jasny złoty blond powaga moja babcia to jest z innej bajki, nie robi trwałej, ubiera się w modne ciuchy, robiła sobie 3 operacje plastyczne. I jesli ona mowi, ze bedzie dobrze, to podejrzewam, że bedzie. Dzis umyłąm włosy i sie ten szmapon prawie całkeim spłukał chyba, bo wychodzi popiel. Nie jest to jakies bardzo widoczne, ale mnie drzaźni.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora