Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 15:27   #1994
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23442256]Wiec moze Lush?
[/QUOTE]ech, właśnie się zapisałam do innego zamówienia

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
widzę,ze przegapiłam zryw pandorowocharmsowy na truskawce? to chyba dobrze..już nawet nie liczę ile kasy noszę na ręku ale zawsze chętnie pooglądam to się chwalcie-
no to poka pierwsza, co tam masz !!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja ostatnio sie skusilam na lusha i
zapach mnie jakos nie powala powiem szczerze.. wlasciwosci tez w sumie nie.
ale zaznaczam, ze nie mam wanny, wiec bralam tylko jakies tam szampony w kostce i american cream i scrub do ust
Ano własnie te lushe pod prysznic to porażka. Jedna taka Wspaniała Kobita mnie zasypała próbkami i tesutuję, ale ciężko mi idzie bo to strasznie niewygodne, nie ma jak stara dobra butelka pod natryskiem)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
rozumiem,że jak teraz zobaczę na ulicy kogoś z zamkniętymi łuskami to mam krzyczeć Truskawa?

no czuję się normalnie wyalienowana,że nie mam tej szczotki! bierze ktoś? może bym się gdzieś dopięła do zamówienia?
łuski dobre, dobre, po czym poznajesz, że zamknięte?
Kobity a na co Wam po dwie takie szczotki, co Wy tam jeszcze szczotkujecie???

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja mam podobne odczucia
miało to pachnieć a śmierdzi, AMERICAN C. miał być waniliowy a jest chemiczny, z włosami nie robi nic, jest mało wydajny, mydło tak mnie kręci w nosie, że wymiękam
te kostkowe szampony też bez rewelacji
tak więc raczej Lusha już nigdy więcej nie zamówię
spróbować można, ale bez napalania się bo to niewarte jest tego
Mhm, mydełka są męczące. Do tego śmiecą, zaklejają brodzik i każdorazowe mycie kabiny murowane, tez je odpuszczam) Ale np. szampon seanik dla mnie rewelacyjny - włosy są dużo dłużej świeże. No i ta osławiona Aqua Marina z glinkami dla cery z problemami - super działa, także zamawiam wielką porcję
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora