Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:10   #2004
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
majade ja mam od nich koraliki. Dwa narazie są super! moim zdaniem dużo ładniejsze niż pandorowe. No ale jak to z ręczną robotą, różnie można trafić. Tyle, że nie wiem jaką masz bransoletę, bo te trolle nie na wszystkie wchodzą. ja mam bransoletę od nich więc bez problemu (a jest obłędna ).
Mam też pandorę skórzaną i na tą niestety nie włażą
mhm, no to lipa z bransoletą bo mam Pandorę klasyczną - wężyk... Mówisz, ze ładne no muszę się poprzyglądać w takim razie.
Teraz mnie czeka kupno łańcuszka zabezpieczającego, bo jest mi w niej coraz ciężej. Jak mi się znienacka otworzy i zgubię to będzie wesoło.
O, o!! i napisz mi Droga Enn, czy te ich beadsy są pełne, tak jak pandorowe (tzn czy są bardzo ciężkie)??

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
majade, wiadomo mam swoje hity i kity z LUSHA - jak na razie z mydel lubie Vanilla in the mist - najlepiej podzielic mydelko na mniejsze kawalki, lubie tez Sugar Plum Fairy za zapach chyba chociaz peelinguje tez niezle ale jak to peeling cukrowy strasznie sie kruszy i tez trzeba dzielic zeby nie stracic zaraz calego i hit dla mnie to King of Skin - ktory jest maslem do ciala ale dzieki niemu pozbylam sie luszczacej skory na ramionach i ma piekny zapach

co do reszty.. musze jeszcze duzo potestowac
małe kawałeczki mi właśnie stale wyskakują z dłoni, no ale będę jeszcze próbowaćTen King taki fajowy??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora