Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to jest wykonalne?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-05, 21:01   #29
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Czy to jest wykonalne?

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Czy mój wątek dotyczył porady o dietę?
NIE . Tam było pytanie CZY jest to wykonalne a nie prośby o rady itd itp... :/
Uwazam,ze bardzo nieladnie sie zachowujesz-pytasz, dostajesz odpowiedz a Ty atakujesz!!! Nikomu, kto trenuje cokolwiek, nie wystarcza 800 kalorii-wtedy Twoj organizm poddany duzemu wysilkowi zaczyna robic zapasy-bo nie dostarczasz mu energii jedzac 800 kalorii dziennie-to po pierwsze. Jedzac chipsy, prztworzone jedzenie odgrzewane w mikrofalii-NIE MASZ NAJMNIEJSZYCH SZANS schudnac-nawet, jezeli przytrafia sie Tobie taka zywieniowa wpadka tylko raz w tygodniu Twierdzisz,ze trenowalas plywanie, hmm... to chyba powinnas wiedziec,ze wlasnie plywanie najmniej obciaza stawy...wiec nie rozumiem skad pomysl z te bieznia i orbitrekiem-tym bardziej,ze jak twierdzisz mialas kiedys klopoty z kolanami)))-czy Ty napewno studiujsze medycyne???. Najpierw piszesz,ze rano zjadasz musli na mleku,potem na uczelni jablko a wieczorem obiad, a pozniejszym poscie piszesz,ze jadasz regularnie 4 posilki o stalych porach!!!! Cos tu jest nie tak. Bardzo Tobie wspolczuje,ze jestes chora-choroba nie wybiera-przytrafla sie niestety Tobie....ale zupelnie nie rozumiem po co w prawie kazdym poscie podkreslasz,ze studiujesz medycyne......co to ma do rzeczy skoro zamiast zdrowo i prawidlowo sie odzywiac-zgodnie z zaleceniemi lekarza-zdarza sie Tobie pochlaniac najgorszy smietnik-parowki,lasagne, chipsy....no sorry........Mozesz na mnie naskoczyc mam to w nosie-napisalam co mysle o Twoim zachowaniu i tyle. Acha i jeszcze jedno.....intensywnie cwiczac na silowni Twoja waga moze wzrosnac-bo zamieniasz tluszcz w miesnie,ktore sa ciezsze-ale chyba Cie o tym na medycyne uczyli Na koniec z calego serca zycze zdrowia i wiecej zyczliwosci dla innych.

Edytowane przez jesterka
Czas edycji: 2010-12-05 o 21:11
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując