Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 15:20   #3024
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Ale te clipy super kurcze zebym potrafiła sobie odpowiedni kolor dobrac to bym sobie je zakupiła,bardzo ładnie wyglądaja yatta wstaw link tego sprzedawcy plissss.
Ja nie dobierałam koloru
Podobnie jak Ty bałam się kupować porządnych naturalnych za 150 zanim nie spóbuje i Princeska dała mi link do strony z aukcjami takich zwykłych syntetyków najtańszych. I wybrałam aukcje na której był tylko jeden kolor - całkiem mi się podobał - i pod koniec aukcji (żeby mi nikt nie zdążył podbić) zostało wylicytowane
I za 19 zł mam oto takie włoski - czyli jak tanim kosztem sprawić kobiecie radochę

Wejdź sobie na allegro i zobacz same aukcje syntetyków tak na próbę - jak ja

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie używalam dekoloryzatora tylko rozjaśniacz i Agatko mi się wydaje,że duże ma znaczenie ile razy ktos farbował itp.

super
są idelane
a jak Tyn się czujesz???

Dziewczyny chciałam zamowić ten zestaw do Majiblondu
http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...354643096.html
,ale tam jest gratis 75 ml oxydantu,a ja czytałam,że na 50 ml farby 100 ml wody utlenionej. I co ja mam teraz zrobić??
Orientujecie się w cenie tej farbki w sklepie fryzjerskim??
Czy zamówić z all samą farbkę,a wodę dokupić w sklepie ???
Sama jeszcze nie wiem Bardzo mi się podobają - trochę wstydzę się wychodzić z tym na dwór - bo to nowość, ale może się przyzwyczaję

A co do majiblondu ja za farbę i utleniacz Joanny zapłaciłam coś koło 40 zł razem.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora