Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 21:16   #2406
Lajffy
Rozeznanie
 
Avatar Lajffy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 917
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
niby jest taka opcja jak 4/3 (4 dni protein 3 pw)
natomiast wtedy w te 3 dni powinnaś zjeść tyle warzyw co byś normalnie zjadła w 4... Jeśli idziesz 1/1 to uważam ze absolutnie nie powinnaś dodawać dni P!
Jeśli chudniesz wolno (ale systematycznie) to tak chce Twój organizm i takie tempo mu odpowiada... ew. wywal pewne produkty z dziennego menu...
Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
ale po co kombinowac? szybkie chudniecie nie jest wcale takie dobre dla organizmu. jesli wybralas 1/1 to idz tym sposobem i czekaj na wyniki. ile schudlas na U?
no właśnie.. z tą systematycznością to mam problem ze stwierdzeniem, bo ważyłam się tylko przed dietą i teraz (nie mam w domu wagi, zamówiłam na all i przysłali zepsutą :/ )
przez 13 dni (bez żadnych grzeszków) schudłam tylko 0,5kg, a może mi się wydaje, że to tak mało? jak czytam o waszych spektakularnych sukcesach to mam ochotę jakoś moją dietkę podkręcić

wydaje mi się, że nie mam już czego wykluczać (kakaa nie używam, słodziku 1 tabletkę dziennie, a skrobię raz na ok. 3/4 dni)
Lajffy jest offline Zgłoś do moderatora