Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 15:26   #3442
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Własnie tylko tak mozna skomentować

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No ty to masz wyobraźnie kochana.Ale na szczęście to tylko sen.Ja tez miałam koszmary przed przyciemnieniem pamiętam.
Ja podejrzewam ze wyjdzie mi jasniej niz teraz mam po fryzjerze, bo bedzie kolor i refleksy Ale jakos tak sie stresuje

Adzi no ciagle nie moge uwierzyc ze nie chcesz juz robic tym 8,13 - tak sie nim zachwycalas.
Pisalas ze szkoda Ci wloskow zeby ciagle robic blond-a terazjak zrobisz c12 to potem chyba bedziesz ciagle robiła tym c12?
Ale teraz ten kolor jakis miedziany jest?


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mialam kiedys podobnie ale w realu i fryzjerka przyjechala do mnie do domu miala ze soba tylko dwa kolory i na sile mi je wciskala tym bardziej ze powiedzialam ze bedzie odrost blond a nie braz ona jednak mi wciskala dalej ze nie warto robic blondu po czym ciagle kontaktowala sie ze swoim misiem przez telefon czy farba zlapie
skonczylo sie na podcieciu koncowek do ktorych uzyla brzytwy
mam traume do przyjezdnych fryzjerek do domu
cale szczescie ze przez znajomych poznalam wspaniala dziewczyne ktora zna sie na rzeczy zrobi masaz skalpu pogada no i farbuje kierujac sie klientem a nie swoim widzimisie uwazam ze dobrze jej idzie tym bardziej ze w swoim domku otworzyla salon z prawdziwego zdarzenia

yattamanka zenszen dobry na libido tez jest to uwazaj
To Ci sie przytrafiło, trauma normalnie

Yatamanka uważaj, wlasnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok, ja już po farbowaniu
Farbowałam Londą 12/9 Perłowy blond
3 pierwsze zdjecia bez flesza, w swietle dziennym przy oknie, 2 kolejne z fleszem
No ladnie Ci wyszło
Te pasemka jak refleksy-bardzo naturalnie, podoba mi sie
Ale odrostu nie widać jak wyszedł?

I wylamałas sie z 20 grudnia ze zbiorowego farbowania

A ja dzis byłam we fryzjerskim i uzupełniłam zapasy-kupilam maske Matrixa bo jeszcze 2 mycia i sie skonczy i kryształki Alfaparfu-nawet nie wiedzialam ze maja w sklepie.
I szczotkę do wlosow-ale nie zadna z naturalnego wlosia a taka zwykła-zrobię zdjęcia to pokaże
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora