Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 16:47   #3452
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
wasienka Kotka Snow
Dzieki ale nie chciała bym abyście myślały ze się chwale po prostu chciałam sie z wami podzielić moja euforia.
A co do Tz to owszem do biednych nienależny ale ciężko paruje na to co ma i najbardziej podoba mi się w nim to ze nie pokazuje ze kasa to wszystko.Uwierzycie ze on na co dzien do firmy kupuje sobie ciuchy za parę euro aby pracownikom nie było przykro ze pracują na jego zachcianki i na to żeby obnażał się drogimi ciuchami przed ich oczami.To chyba coś o nim świadczy co?
Szkoda tylko ze praca nam pochlania tak dużo czasu.Dlatego muszę wymyslec mega niespodziankę przed moim wyjazdem do pl.
Kolacje z efektami

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------


No nie będzie teraz tak łatwo ze mną.Nie ukryjecie się.A co do moich włosów to tak ciemniutkie.Ale już nie długo zrobię z nimi porządek i wrócą na swój tor.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------


Koniecznie się pochwal.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07
Yata
no teraz to ja już nie wiem czy w ogóle ta kąpiel będzie potrzebna bo zrobiłam sesje i zaraz Wam pokarze.A no i nawet na jednym mi się udało pokazać jak i tobie odstają te pocieniowane wredne mendy.


No widzę właśnie - u mnie dokładnie to samo - przydałoby się uciąć to co było pocieniowane, ale jeszcze za wcześnie jak dla mnie

No u mnie to już pierwsze podcięcie na święta.Mam nadzieje ze odrzyja.No ale do wiosny potrwa to aby zejść z tego cieniowania.
no cos Ty nikt na pewno nie pomyslal ze sie chwalisz czy cos to normalne jak sie z czegos cieszymy to z calym swiatem chcemy sie tym dzielic

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia to masz duży odrost a moze juz nie masz bo farbujesz własnie

Ja, mimo że ostatnio wlosy wolniej mi rosna pewnie przez antybuiotyki i tak mam juz widoczny odrost, i to jeszcze jak mam tłustsze włosy to wtedy bardziej widać.
Wstawię Wam zdjęcia za kilka dni.

A wiecie mam obsesję
Snilo mi sie dziś coś masakrycznego
Ze zadzwoniłam do salonu gdzie idę do fryzjerki bo chcialam sie przepisac na wczesnijeszy termin niż 20 grudnia.
I pani mowi że nie ma miejsc, ale że fryzjerka może mnie przyjąć u siebie w domu.I poszlam do niej, a tak ona mieszka w takim duzym jednym pokoju na strychu z całą rodzinka
ja wchodze a tam wszyscy ogladaja tv
Ona pokazuje mi palety, ja oglądam kolory, mowie że chce bazę beżową-słoneczną i mleczne refleksy, ona patrzy na mnie i kiwa głową i mowi:
My tu nic nie zrobimy, z tym kolorem co pani ma nie da sie juz nic zrobic
Zadna farba pani nie wyjdzie

Masakra
heheh

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
a moja proba oczywiście fatalnie, złapało tylko troszeńke, mam taki sam kolor jak wyszedł z tego matrixa ktorym wczesniej robila, więc nie farbuje cąłej głowy.

Przecież ja nie mam tkaich ciemnych wlosow zeby mi zadna farba nie lapala


Może teraz zaczne probować farbami drogeryjnymi, superrozjaśniającymi :P


Super mi rozjasniło co?:P

Może lepiej pójść na ten balejaż ? Boje sie że mi się wykruszą i już ich nigdy nie zapuszcze po rozjaśniaczu - balejażu
moim zdaniem calkiem niezle rozjasnilo ale rozumiem chcesz jasniejsze

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok, ja już po farbowaniu
Farbowałam Londą 12/9 Perłowy blond
3 pierwsze zdjecia bez flesza, w swietle dziennym przy oknie, 2 kolejne z fleszem
piekne wloski kolor tez ale chyba bardziej podobalo mi sie po majiblond i stockholmie bo ta farbka tak jakby Ci bardziej uwydatnila te rudawe pasemka? No nie wiem wczesniej ich nie widzialam Ale najwazniejsze, ze jestes zadowolona
A czy teraz one nie sa ciut ciemniejsze nic po majiblondzie?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
łapie mnie chyba głupota brąz włosków
blond jest ok tylko te wieczne odrosty sił mi brak
20 ide do fryzjerki i cos mnie kusiii włoski sa szorstkie chyba ze to wina szamponu ... nowy fioletowy kupiłam z delii bo z joanny nie było
noo glupota Cie lapie ile sie naszukalas swojego kolorku blond co? i teraz jak znalazlas chcesz do ciemnych wracac? nieeeee, w blond Ci ladniej moim zdaniem


EDIT: Dziewczynki gdybym tak mogla prosic o klik w banerek
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:43
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora