Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początki Patiosa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 22:34   #35
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Początki Patiosa.

Cytat:
Napisane przez Płazik Pokaż wiadomość
Chcialabym juz robic ladne pazurki.. ech.. Po jakim czasie Wam sie reka wyrobila..?

Hej też dopiero zaczynam przygodę z pazurkami i myślę że niema się co tak niecierpliwić do tego kiedy nasze paznokcie będą idealne, bo myślę że dochodzenie do tego ideału jest najprzyjemniejsze i najwięcej jest momentów kiedy jesteśmy z siebie dumne, bo wszystko nam z takim trudem przychodzi przejrzyj sobie galerie dziewczyn które zajmują się stylizacją profesjonalnie, sama nuda, wszystko idealne, nie ma się do czego przyczepić, nawet dziewczyny które komentują te prace często już słów nie znajdują by wyrazić swoje opinie A tak na poważnie to przepiękny zawód sobie wybrałyśmy i tyle jest w nim możliwości tyle zdobień, tyle kształtów, cały czas nowości, że nigdy nie będziemy mogły powiedzieć że umiemy już wszystko i to jest piękne

i myślę że nie tyle co powinna nam się ręka wyrobić (choć też) ale oko! ponieważ ja na przykład dużo błędów jeszcze nie potrafię zauważyć, a świadomość do czego mamy dążyć jest najważniejsza, bo za tym idzie ręka. Powodzenia
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując