Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 13:51   #3796
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kolejna na fryzjera się nakusza
bo w mojej sytuacji to chyba najlepsze wyjście... chociaż ja to już w tym roku ich ruszać napewno nie będe... w ogóle już szkoda mi jest cokolwiek z nimi zrobić... mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak po ostatniej beznadziejnej wizycie...

i zapomniałam dodać... w weekend na uczelni koleżanki powiedziały, że moje włosy na serio są żółte...

a teraz chyba pójde na troszkę sie zdrzemnąć, bo jakoś źle sie czuje...

edit: bunny mi też nie będzie łatwo... wiadomo człowiek sie przyzywczaił, ale 7 psów w domu to chyba lekka przesada co do włosów to zdaje sobie z tego sprawe, ale ciągle o tym myśle i wydaje mi sie, że lepiej iść i zrobic raz fryzjera niż sto razy sama mam nakladać farbe... zresztą prawde mówiąc już tak jak mysia mam dosyć myślenia w kółko o tym jaką farbe kupić następnym razem żeby było dobrze...

caskada albo agatau sorka, tak sie zakręciłam, że już nie wiem, która z Was pisała, że mam już jasne włoski... sprawa wygląda tak, że one nie są jakieś mega ciemne, ale na zdjęciach wychodzą jakos tak jaśniej i ogólnie nie do końca zgodnie z rzeczywistością, i jeśli np włoski snow na żywo wyglądaja tak jak na fotkach to moim jeszcze troche do nich brakuje...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:58
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora