Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 10:12   #4314
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witam
od wczoraj jestem w Łodzi, u Taty, także nie zaglądałam i trochę musiałam nadrabiać ale było to bardzo miłe zajęcie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
piekne !!! uwielbiam róż

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
E tam, Snow robi refleksy i patrz jak pięknie też byś sobie poradziła, pare cieniutkich z wierzchu spróbować zawsze można

No tak, towarzysz randki czekaj aż TR stanie się TŻtem
Kolacja, kino oj, grubo się robi Rozumiem, że idziecie do kina, a nie na film? bądź co bądź udanego dnia
Snow pięknie wyszło, ale najwidoczniej musi miec dar ja po bokach może i bym dała rade, ale z tyłu..
hehe z TR-emw pt byliśmy w kinie na filmie-żeby nie było
a dzien był baardzo udany, dziekuje

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

I wreszcie jakaś konkretna fryzjerka Takie lubię. A sugerowałaś jej tą farbę superrozjaśniajacą na refleksy czy to ona na to wpadła?
Niestety ale jako że nie jest to zabieg bardzo popularny to jest drogi...
Chociaż cos za dużo bierze jak na pasemka tylko na koronie, to ile ich będzie gora 20. A przecież w tej cenie to juz można balejaż mieć...
też odetchnełam z ulgą, że w koncu 'to jest to' nie, nic jej nie sugerowałam, zapytałam tylko że chciałabym zrobić refleksy i jak ona to widzi . Zaproponowała też luo color, ale podobno mimo, że w palecie sugerowane kolory są w tonacji chłodnej to wychodzą ciepło wiec zdecydowała, że majirel
to już jutro..
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Dziewczyny to ja to chyba jakas inna jestem booo nie lubie siedziec w garach Moj TZ taks wietnie gotuje, ze nie smialabym odbierac mu tego fachu Poza tym mi smaczniej sie je jak ktos mi zrobi Bo tak jak sama mam cos robic, to podjadam w miedzy czasie, zmecze sie i pozniej juz nie mam ochoty nic jesc a na pewno nie ze smakiem
ja raczej też nie lubie stac przy garach no chyba, że mam dla kogo..ale to tylko dla specjalnych osob wtedy mi przyjemność sprawia. A masz racje z tym podjadaniem i zmeczeniem

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
noo z tymi konkursami smiesznie wychodzi ale trzeba probowac a moze sie uda a jak nie to trudno, TZ juz mi powiedzial, ze jak w konkursie z tymi aniolkami nie wygram tego co chce to on mi to kupi A mianowicie paseczki wybielajace blend a med A teraz akurat sa w promocji w superpharm za 39zl
ja używałam takich pasków wybielających Crest. Jest ich kilka rodzajów, ja miałam crest supreme 7 dni trwa taka kuracja. I rzeczywiscie były efekty poczytaj opinie o blend a med, bo ktoś mi mówił że crest dają lepsze rezultaty a cena na allegro jest podobna
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora