Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 17:54   #2205
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
No własnie jak zobaczylam tą promocje z warszawy to mi aż szczena opadła - szkoda że do wawy mam tak daleko
widziałam niedawno w KR 3 sesje (chyba całe nogi i bikini) LS za 999 zł
sama skorzystałam z promocji na laser diodowy innej firmy 3 sesje łydki. bikini, pachy za 525 zł

Cytat:
Napisane przez hopeso Pokaż wiadomość
a wiecie co... ja spróbuje, po porównaniu parametrów i poczytaniu trochę opinii myślę, że warto w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma a wątpię też aby Light Sheer miał jakąś wyjątkowo TAJEMNĄ recepturę, jest bardziej rozreklamowany i tyle, ale np. w Hiszpanii to zupełnie inna bajka.
będę Wam dawać znaki jak mi idzie!
spróbuj, ja też ryzykuję i idę na laser diodowy QUANTEL DERMA - o tym Milesmanie znalazłam, że to "podróbka" LightSheer - ciekawe, jaka z niego podróbka skoro występuje pod własną marką i nie udaje czegoś czym nie jest. Parametry ma podobne, a za tą cenę na grouponach itp masz 3 sesje LS zazwyczaj - tyle, że jakby się laser nie nazywał i jakiej mocy nie miał pewnych włosków nie złapie, więc masz masz dwie okazje więcej na ich wytępienie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora