Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-22, 06:59   #1638
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Witajcie kochane
parę dni nie zaglądałam na wizaz a tu proszę tyle stron naskrobałyście, że ciężko nadrobić.
Ja jestem u rodziców na wsi aż do świąt,( w pierwszy dzień mamy chrzest naszego małego złośnika i liczę, że po nim mój mały będzie aniołkiem). Mały miał kłopot z zaaklimatyzowaniem się ale już jest ok, chodź ma dni gdzie tylko kwękanie i płacz bez powodu.
Poza tym dziewczyny ta zima tak daje w kość, że jesteśmy odcięci od świata. Droga kompletnie zasypana a mieszkamy na takim zadupiu, że do ulicy jest 2 km polnej zasypanej drogi. Uroki zimy

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
ja teraz mam czasem jak jak w tej piosence "dziewczynko, wolalabym zebys byla chlopcem", bo wiadomo ze synus jest bardziej mamusi a coreczka bardziej tatusiowa
Coś w tym jest. Mój synuś najchętniej zasypia w moich ramionach i najszybciej się u mnie uspakaja czują swoją kochana mamusię

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Jejku, wy wszystkie juz mialyscie usuwane te 8ki??? Ja sie jedna uchowalam czy co? W sumie to mi dopiero jedna wyszla i druga do polowy. !
Ja musiałam przed założeniem aparatu usunąć 8 i powiem Wam, że nigdy jeszcze nie miałam tak ekspresowego rwania jak wtedy. Znieczulenie poszło, doktor złapał zębola, pociągnął i po krzyku. Nic null zero bólu, obrzęku

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Dzis po raz pierwszy od urodzenia kapala sie bez zacisnietnych pięści... amazing!
Nasz Kacper zawsze w kąpieli ma zaciśnięte pięści. Myślicie, że to normalny objaw. Czekam aż w końcu zacznie rozkładać rączki i chlapać sobie nimi w wodzie bo jak na razie to kąpię boksera

Uff chodx troszke udało mi się posiedzieć i Was nadrobić. Mały jeszcze spi to nadrabiam dalej
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora