Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszłe i obecne mamusie z USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-23, 04:06   #2973
goszczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Oye - ja tez sie w lutym urodzilam (jestem rybka).
Do jakiego lekarza chodzisz? W jakim szpitalu planujesz porod?

Basia84- ja to ostatnio ogolnie malo po sklepach jezdze bo za zimno na wyprawy z cala rodzina. Ja niestety nie mam mozliwosci przedluzenia prawka bo nie mam ss. Mialam tylko prawko tymczasowe na wizie studenckiej ale juz nie chodze do szkoly i mi sie nie nalezy a nie bede placic kilkaa stow miesiecznie za prawko. Zreszta teraz mnie na to nie stac bo maz sam pracuje. Ja ostatni raz w pracy bylam w maju 2008) a poza tym przy 2 dzieci nie mialabym czasu na nauke. Zajecia sa 3 razy w tyg. od 6pm do 10pm + lekcje do domu.
Nie wiem jak to dalej bedzie ale jak czegos nie zalatwie to pozostaje chyba tylko powrot do Polski.



Za tydzien w niedziele moj starszy synek ma 2 urodziny i robie mu malutkie przyjecie. Znacie moze jakies fajne przepisy na przekaski, moze jakas fajna salatka. Cos co nie jest pracochlonne a i zeby dzieci mogly zjesc. Nie robie duzej imprezy, tylko znajomi z 2-letnia coreczka i drudzy z 2 dziewczynkami (6 i 8 - jedna z nih uczulona na orzechy). Na razie dzwonilam tylko w sprawie tortu ale w piatek musze jechac osobiscie wybrac wzor bo chcialam z Thomasem a maja 2 do wyboru i musze zbaczyc jak to ogolnie wyglada.

Dziewczyny nie wiem czy uda mi sie jeszcze tu zagladnac przed swietami bo jutro mam mnustwo gotowania a w piatek wyjezdzamy. Odezwe sie pewnie dopiero jak wroce wiec juz dzisiaj chcialabym zyczyc wszystkim zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego roku
goszczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując