Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 12:53   #766
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Otóż.

W tym roku jest lepiej niż w zeszłym, jeśli chodzi o wyprzedaże, jest więcej ładnych rzeczy i przeceny są większe.

Obkupiłam się w Stradim, wszystko przecenione mniej więcej o 50%, dużo spodni, płaszczy i marynarek. W Zarze też bardzo dobrze, o wiele lepiej niż w zeszłych latach, większość rzeczy faktycznie przeceniona o ok. 50%, kupiłam baleriny, szpilki, bluzki, spodnie przecenione o 50%. Świetne rzeczy w Oysho i tańsze niż w zeszłym roku, i też prawie wszystko na pół.

W Re w Pasażu we Wrocku same śmierdzące szmaty, nie wiem gdzie te przeceny bo 2 godziny temu jeszcze NIC nie było przecenione (letnich szmat - tiszertów nie zaliczam do ubrań). Tak więc ... no nie wiem, może są dopiero w trakcie.

Można coś wyszperać w Camaieu (cały sklep mniej więcej 30-50 %).

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Ach, no i jeszcze Promod, cały sklep mniej więcej -30%, a w H&M jak zwykle śmierdzi i kilka szmat na krzyż, zastanawiam się, kto tam kupuje, bo takich paskudztw to dawno nie widziałam na wieszakach.

W H&M śmierdzi? Nie zauważyłam, a może raczej nie poczułam

Byłam w Magnolii i tak jak wczoraj pisałam, odwiedziłam jeszcze Renomę i Arkady w drodze do domu.

Bershka:
- płaszcze i kurtki, zwracałam jedynie uwagę na skóry - fajna krótka ramoneska za 289 zł albo 269 (?) z grubo ponad 300 zł (nie pamiętam dokładnie), skóry z kożuszkiem pod spodem za 149 zł
- sporo grubszych swetrów, te które mnie się podobały kosztowały 99,90, kardigany i cienkie sweterki w różnych kolorach,
- małe czarne w sam raz na sylwestra,
- bardzo duży wybór spodni; głównie jeansy skinny za 49,90 (szperałam w nich, ale znalazłam same małe rozmiary - 32, 34 lub same 40 oraz 42, praktycznie żadnych pośrednich i najbardziej chodliwych rozmiarów) oraz za 89,90, rurki w różnych kolorach za 49,90 i dużo innych spodni materiałowych - jeżeli ktoś szuka spodni to warto się wybrać
- t-shirty zaczynają się od 19,90 - nic specjalnego, nadruki dla gimnazjalistek, widziałam też inne za 39,90 jednak żadne nie wpadły mi w oko,
- żakiety w różnych kolorach, bluzożakiety jak to mówił mój eks za 89,90
- dzianinowe sukienki za 69,90

Zara:
- bardzo dużo płaszczy za 299 zł,
- żakiety za 169 zł,
I to tyle na co zwracałam uwagę w Zarze

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_f1 Pokaż wiadomość
W cubusie jest jeszcze ta promocja 3 w cenie 2? Przecenili tam juz jakies sukienki?
W Cubusie jest teraz - 50% Nie zwracałam uwagi na inne promocje, więc ciężko mi powiedzieć. To zależy, o jakie sukienki Ci chodzi. Widziałam kilka małych czarnych, ale nie wiem w jakich cenach, ponieważ mnie nie interesowały.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując