Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-27, 18:52   #3064
Elizabeth Costello
Przyczajenie
 
Avatar Elizabeth Costello
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

czesc dziewczyny nie mogłam nigdzie znaleźć wyczerpującej odp na pytanie wiec Was zapytam, bo z tego co widzę niektóre z Was się dobrze orientuja w temacie.
Chcę zmienić tabletki z Yaz na Yasmin....tylko ze mam mały problem. W tamtym miesiącu nie zrobiłam przerwy pomiędzy blistrami ponieważ miałam plamienia, a w tym miesiącu chcę zmienić tabletki na Yasmin. Pierwsze pytanie jest takie czy mogę po raz drugi połączyć opakowania??
Tylko że to jeszcze nie wszystko- w ostatnim blistrze tabletek Yaz brakuje mi ostatniej tabletki różowej. Nie mam nowego opakowania Yaz.
Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy mam wziąć 23 tabletki różowe i czy mam zacząć nowy blister Yasmin? Czy powinnam zrobic jakas przerwe między Yaz a Yasmin?? Jeśli powinnam zrobic przerwe to jak dluga?? 4 czy 7 dni??? Czy na pewno moge pominac ta ostatnia tabletke Yaz???
Bardzo Was proszę o pomoc bo się bardzo stresuje ze cos zle zrobie i moj organizm zwariuje ;P
Tylko proszę o konkretne odpowiedzi...nie wklejajcie mi ulotki bo ja czytalam milion razy ale nie moge dopasowac dla siebie rozwiazania.
Sprawa jest pilna bo dzis biore ostatnia tabletke Yaz. Pozdrawiam!!! i z gory dzieki za pomoc
Elizabeth Costello jest offline Zgłoś do moderatora