Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - exfashion-czy ktoś zna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 19:03   #166
malinka1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: exfashion-czy ktoś zna

I jak dziewczyny z tymi żelami? Ostatnio zatrzymałam się na dłużej obok ich stoiska. Kupowałam oliwkę, waciki itp pierdoły. I zapytałam Panią ktora sprzedawała czy miała styczność z tymi żelami. Mówiła ze dała do spróbowania jej stylistce u ktorej robi paznokcie i była zadowolona. Ona sama tez nie widzi różnicy między tym żelem a tym ktory miała wcześniej na paznokciach. Więc może spróbuje? Ceny takie w miarę. Mają też takie małe pojemności chyba 5g jak się nie mylę, więc moze zacznę od tej najmniejszej zeby nie było szkoda pieniędzy jak coś pójdzie nie tak. Na razie jestem zaopatrzona w żele , ale jak się skończą to spróbuję u nich kupić. Jesli macie fotki paznokci zrobionych tymi żelami to ja bardzo chętnie zobaczę Ciekawa jestem jak się preznetują



ja powiem tak, podobne jak dziewczyny z lenistwa nie szukalam jaikiejs specjalnej firmy i kiedys kupiłam te 5ml z ciekawości i powiem wam że nie są takie złe. Ale czego byś cie więcej oczekiwały skoro ceny są dość przystępne chcecie czegoś lepszego to wydawajcie więcej ale jeżeli ktoś jest amatorem tak jak ja (nie mam żadnego kursu) to nie potrzeba nic więcej. a co do tych pań które sprzedaja te produkty to np. w niedziele stoi pani w careffurze na bloniach w tarnowie która orientuje sie co ma na stoisku. ale ostatnio byłam coś kupowac płun do przemywania masy dobrze ze mialam go już wcześniej bo ta dziewcztna wogóle nie kumala o czym ja do niej mówie. Masakra powinni jakies kompetentne osoby zatrudniać.
malinka1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując