Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-30, 21:35   #4574
Jelly37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 661
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
OYE, u nas to samo
Miała być zagrożona ciąża, miało być poronienie...w ogóle miało nie być dziecka...a na razie- wyniki jak z książek, śmigam, ćwiczę, czuję się dużo lepiej niz przed ciążą..mam nadzieję, ze ten stan utrzyma się też po porodzie...nawet nie wiecie jak się boję nawrotu głupiego trądziku
Ja wiem, ze to mały problem...ale takiej cudnej cery, jak teraz w ciąży, to chyba nigdy nie miałam. Mogłabym się niczym nie smarować...a włosy, paznokcie- błyszczące, grube..eh, żyć nie umierać
A co do sexu- to od początku ciąży mam taką za przeproszeniem chcicę, że hej! Mój Tż mnie trochę stopuje, bo on zawsze miał ciut niższe libido ode mnie, ale ja go męczę, męczę i w końcu wymęczę- biedaczyna musi się poddać no co, ciężarnej odmówi?!
Kochana,to świetnie
Może nie wróci Ci trądzik,mojej znajomej została piękna cera z czasów ciazy
Bala się nawrotu,i dodatkowo jakieś 3 miesiące po porodzie zaczęła stosowac doustną antykoncepcję,i do dziś ma taka buzię,jakiej nie maja gwiazdy po photoshopie
Co do tej ''chcicy''-ja tez mam ochotę,a mąż nie chce,bo się boi,że to wywoła skurcze

Edytowane przez Jelly37
Czas edycji: 2010-12-30 o 21:36
Jelly37 jest offline Zgłoś do moderatora