Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-03, 18:33   #752
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Jestem tzn czeeeść

wróciłam z pracy, droga prowadziła przez biedronkę to mi się trochę zeszło (wyniosłam kilka dobrych kilo prowiantu ) ale już nawet zdążyłam zjeść i odpocząć, obejrzeć na nk super kreacje sylwestrowe (wygrywa kotek z cezarem ) śliczne dzieciaczki i jeden brzuszek ;p

my sylwka spędziliśmy w skromnym ale jakże sympatycznym własnym gornie (było czadowo, a mój mąż jest kofany jakby ktoś nie wiedział)

kasienka1985 ta emilka to wyszła spora, myślałam że mniejsza, ale jest ok... o jakich kodach Ty do mnie piszesz
super zakupy... kocham Twój żakiet... i kaczucha boska
No i jak tam sylwester minął???? co dobrego upichciłaś

Anusia_piekniusia podziwiam za przygotowanie Wigilii
mój mąż zapowiada że za rok u nas..tia ale z drugiej strony korci zrobić coś po swojemu takie ostatnio fajne przepisy widziałam w tv ale z trzeciej strony... moich 2 braci i M 3 braci... czyli z rodzicami 8 dorosłych facetów nakarmić po całym dniu postu...
A choinka piękna Ci wyszła storczyk boski, jeszcze takiego nie widziałam

izazusia podziwiam Twój sposób nauki, o niebo bije mój (to ten z smsami i herbatkami, i jeszcze z muzyką w słuchawkach )

paulinaizabela ale to 14 stopni u Ciebie zabrzmiało przy naszych warunkach przyjedź w lutym odbębnisz zimę- zapowiadają -20

malutka_24 dużo zdrówka, fajnie, że Ci się mieszkanie podoba, my aktualnie w millennium przed podpisaniem umowy jesteśmy ale decyzje juz mamy pozytywną, więc uf..

kotekk81 następna chorowitka dużo zdrówka dla Was

daget świetna ta sukienka, a Ty leżakuj i nabieraj właściwego charakteru

kina2807 morze zamarznięte nocą... masz jakieś foty, widok musiał być mistyczny

czekoladka21 zdrówka dla Werki, wygląda uroczo naprawdę z tymi kitkami na głowie

a ja statnio tez byłam z mężem na wyprzedażach ;p ale muszę wrócić.. prawie nic nie kupiłam, onli tunikę siwą w h&m, rajstopki w kropki w reserved i koszulową bluzkę w c&a...
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując