Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 13:14   #3081
ramena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
GG do ramena
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Witam Was

Piszę ponieważ i ja szukam teraz pocieszenia....

W wigilie dowiedziałam się ze jestem w ciazy, starania zajęły nam rok ...po świętach poszłam do lekarza ... potwierdził.. ciaża miała ponad 5 tyg... ale powiem wam szczerze ze cieszyłam się ostrożnie... powiedzieliśmy tylko najbliższym... (czyżbym coś przeczuwała?)... następnego dnia rozpoczął się koszmar... najpierw były to brązowe delikatne plamki podczas oddawania moczu... panika... pytałam mamy o co chodzi ale ona pocieszyła mnie że też tak miała i że to normalne na początku... był sylwester i nie mogłam już zapytać lekarza... w nowy roku do plamień doszedł ból brzucha... 2 stycznia z delikatnymi skurczami pojechałam do szpitala... zrobili usg ...był pęcherzyk ale od kilku dni nic nie urósł... a ja wewnętrznie czułam że nie jestem już w ciaży... nie miałam juz mdłości, bólu piersi... przepisali duphaston i czekałam jak na wyrok... 3 stycznia po południu poczułam ogromny skurcz macicy ... zaczęło się ! krwawienie, ból... za kilka godzin w toalecie zobaczyałam swój pęcherzyk ... widok którego nigdy nie zapomnę dostałam tabletki na oczyszczenie ale niestety ścianki macicy nie oczyściły się dokładnie i musiałam jeszcze iść na zabieg...
to wszystko trwało kilka dni i było największym stresem w moim życiu!!!
szczęście w nieszcześciu iż trafiłam na personel :lekarzy i pielęgniarki którzy bardzo mnie wspierali....

wczoraj wróciłam do domu... i nie potrafię sobie jeszcze tego wszystkiego poukładać w głowie... nie wiem co teraz będzie... nie wiem co robic... życie wywróciło mi się do góry nogami...
mam nadzieję że w tym wątku znajdę wsparcie...
__________________
psycholożka
ramena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując