Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chce mi się żyć.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-09, 19:46   #9
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Nie chce mi się żyć.

Mozesz napisac ile masz lat Droga Autorko?Mamy obecnie zime,jest zimno,w zwiazku z czym,mniej wychodzimy na spacery,spotykamy sie z ludzmi.Typowe dla takiej pory roku.Latem swieci slonce,dusza sie raduje na sama mysl o spacerze,spotkaniu ze znajomymi na plazy,w parku,na lonie natury.Wychodz wiecej do ludzi,a od razu humor sie poprawi.Radzilabym porozmawiac z rodzicami,ze bardzo sie o nich martwisz,o swoich problemach emocjonalnych.Wiem co pomyslisz czytajac to co pisze,a coz starsi moga wiedziec,przeciez oni z epoki dinozaurow,a juz napewno nie powiernicy.Zdziwisz sie,ale mama kiedys tez byla mloda,miala problemy,napewno Cie zrozumie,a moze tez przejrzy na oczy i przestanie toczyc "wojny" z tata.Moze jej Ty wlasnie cos uswiadomisz,ze swoje sprawy powinni zalatwiac w 4 oczy i Ciebie tym krzywdza.Kazdy ma lepsze i gorsze dni,raz pod wozem,raz na wozie,ale nigdy w zyciu nie mow,ze masz dosyc zycia,nawet takimi kategoriami nie mysl.Wez sie za siebie i nie uzalaj sie,masz wszystko,procz dobrego samopoczucia,nad ktorym Ty musisz popracowac.Zycze Ci powodzenia i usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.Kazdy jest kowalem swojego losu.Buziaki.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując