Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Współpraca fioletów i granatu :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 15:41   #22
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Współpraca fioletów i granatu :)

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Kasia Pewnie mnie nie kojarzysz, bo na makijażach się nie wypowiadam tylko oglądam Ale Tobie zawsze kibicuję i Twoje malunki bardzo lubię
miło mi Kasiu Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiasz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
Gio dziękuje

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Jak zawsze cudownie, ten granatowy jest boski
dziękuje kochana !! A Ty gdzie się podziewasz!?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
jak zawsze all ekstra!
Moniczko mysle,ze czesto leniwe nasze podejscie,zagladamy ale nie chce sie komentowac,ja tak mam,dawno nic nie komentowalam,bo wpadam jak po ogien i czesto komentujac jeden musze sila rzeczy by przykro pozostalym nie bylo skomentowac reszte,tak ja czuje i robie,wiec jesli nie mam weny to nie komentuje,choc ogladam a popatrzec na ladne malunki lubi kazdy wiec glowa do gory!
dziękuje Emilko Ciesze się i już nie martwię

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Moniś, pięknie! ślicznie Ci w fioletach! idealnie współgra z Twoją cerą!
Emilko dziękuje Ciesze się, że tak myślisz!!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No cóż toż to oczywiste, że masz talent. Moze się zrobiło zbyt oczywiste
Makijaż pierwsza klasa. jak zawsze u ciebie.
Doskonale wiesz jak podkreślić swoje zalety. Piękne kolory- boskie połączenie fioletu z granatem na dole. Mam tylko jedno maleńkie "ale", choć to oczywiście kwestia gustu. Linia wodna- coś mi tam nie gra, chyba za bardzo zaznaczona jak dla mnie.
Dziękuje Ci ślicznie Kocham malować i jeśli ktoś lubi oglądać moje starania to dla mnie wielka przyjemność A linia wody- wiem, to moje małe zboczenie, że lubię ją taką
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując