Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 10:20   #252
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny w ten pochmurny deszczowyu dzień!! brrrr....

witam nowe awatarki

coraz wiecej was z zagranicy.... ja mieszkam sobie w Polsce ale pare ładnych lat mieszkałam w Stanach... nawet ostatnio bylismy jeszcze przed świetami na dwa miesiące w stanach,.,. maż kończył tam kurs i nie chcieliśmy sie... rozstawać.. ale teraz przyszedł czas na Polskę i na razie z tego wyboru nie rezygnuję...

jesli chodzi o przeróżne hafty.... pamietam te czasy kiedy miałąo sie pokłute wszytkie palce.. a tamburynek wielokrotnie był złamany jak coś nie wyszło... jestem po szkole odzieżowej i wszelakie wyszywanie nie jest mi obce, choć zapomniane... ostatnio siedziałąm przy nim jakoś w szkole...
chyba drygu do czegoś takiego nie miałąm...

jak to sie mówi byle do ferii.. już mam dosć wstawania wcześnie i przygotowywania Majki do przedszkola... we ferie odsapniemy wszystkie...

ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....

i mówicie że książka Manna jest dobra... ale to taka o nim , o jego życiu??? zaintrygowałyście mnie.. ale dobrze ż enie mogę wychodzić z domu, bo jak wejdę do empiku to zawsze obłafdowana wracam.. albo przynajmniej jedna jakąś książkę kupuję... a tak na razie mam szlaban...

wczoraj zabalowałam... w sensie przy telewizorni.... oglądałąm chyba po raz setny moją kasetę z wesela... mąż ma mnie dosyć.. jeszcze chwila i spali wszystkie kasety...
Gratulacje dla Tosi!

A jesli chodzi o Empik to jest to jedyny sklep z ktorego trzeba mnie koniami wyciagac Nawet jak nie chce nic kupowac to i tak tam siedze godzinami i ogladam
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując